Druhá sezóna u nás bola opäť niečim výnimočná. Podarilo sa nám usporiadať pre Vás narodeninové oslavy, svadobné gardenpárty, teambuldingy a rôzne firemné akcie. Vďaka Vašim referenciám, ste nás správne navnadili a preto v tom budeme pokračovať aj v roku 2019. Okrem toho máme za sebou aj úspešný další ročník RELAX DAY, pokračujeme aj so SUPer akciami.

 

Veríme, že aj tento rok bude toto miesto pre Vás miestom v znamení relaxu, rodinnej atmosféry a pohody. My urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby ste sa k nám radi vždy a znovu vracali. Pripravujeme pár noviniek a od marca pribudnú aj súťaže. Ak všetko pôjde tak, ako by sme chceli a slniečko nám bude hriať, tento rok sa budeme na Vás tešiť už od mája :) 

Zorganizujeme pre Vás narodeninové oslavy, rozlúčky so slobodou, svadby, párty, firemné akcie, teambuildingy, posedenia s kolegami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a pripravíme Vám akciu podľa Vašich predstáv.

Náš uzavretý areál zvládne kapacitu 1000 osôb.

Prvá sezóna v Zanzi Bare minulé leto (r. 2017) bola pre nás aj taká skúška, či sa nám podarí z malého bufetíku na konci areálu na Zlatých Pieskoch vytvoriť miesto, kam by ľudia radi chodili, užívali si teplé dni, pohodu, dobré jedlo a rodinnú atmosféru. Veľmi nás potešilo, že sme počas leta mali možnosť spoznať množstvo skvelých ľudí, či už na párty alebo počas teplých dní, či SUPer akcií.

 

Dúfame, že i tento rok pre Vás pripravíme miesto, kde budete môcť tráviť teplé letné dni, oddychovať, vychutnať si dúfame, že chutné jedlo a drinky a počas párty sa aj výborne zabaviť. Pripravili sme si pre Vás zopár noviniek a už sa nevieme dočkať, kedy začne letná sezóna :)

Náš tím 2018

Luxo
Peťa
Vlasto
Lea
Libor
  • Facebook Social Icon
  • Instagram

© 2018 by ZANZI BAR